فهرست تجهیزات و ملزومات پزشکی ثبت شده

در خصوص مشاهده استعلام فهرست کالاهای ثبت شده و استعلام قیمت وسیله پزشکی، اطلاعات با داشتن شرایط ذیل قابل نمایش روی سایت می باشد.
برای کالاهای وارداتی :
- در صورتیکه تاریخ اعتبار IRC یا نمایندگی منقضی شود، بعد از گذشت شش ماه در کلیه استعلام های سایت اداره غیرقابل نمایش خواهد شد. بدیهی است پس از معتبر شدن IRC و یا نمایندگی، اطلاعات بصورت خودکار بروزرسانی خواهد شد و دوباره بر روی تمامی استعلامهای سایت نمایش داده می شود. در صورتیکه که شرکت تمایل به تمدید تاریخ اعتبار نداشته باشد می تواند بصورت مکتوب مشخصات و تعداد کالای در انبار خود را اعلام نماید و برای مدت مشخصی از اداره نظارت مجوز فروش دریافت نماید.
برای کالاهای تولیدی:
- در صورتیکه تاریخ اعتبار کلیه IRC منقضی شد، بعد از یکماه در استعلام های مرتبط همانند استعلام قیمت تجهیزات مصرفی مورد تایید جهت مراکز درمانی و استعلام تولید کنندگان دارای پروانه ساخت و استعلام فهرست تجهیزات پزشکی ثبت شده و ..... غیرقابل نمایش می شود. (تاریخ اعتبار IRC با تاریخ اعتبار پروانه یکسان باشد.) بدیهی است پس از معتبر شدن پروانه و IRC آن، اطلاعات بصورت خودکار بروز رسانی خواهد شد و دوباره بر روی تمامی استعلامهای سایت نمایش داده می شود. در صورتیکه که شرکت تمایل به تمدید تاریخ اعتبار نداشته باشد می تواند بصورت مکتوب مشخصات و تعداد کالای در انبار خود را اعلام نماید و برای مدت مشخصی از اداره نظارت مجوز فروش دریافت نماید.
کلیه irc های دارای سابقه ترخیص در سامانه تیتک (از سال ۹۵) در این فهرست نمایش داده میشود، در صورتیکه سابقه ترخیصی وجود دارد و ده روز از ترخیص گذشته است که در این بخش نمایش داده نشده است، از طریق درج تیکت برای اداره فناوری اطلاعات کد اظهار و کد irc آن اعلام شود.

مراجعه کننده گرامی ، شما میتوانید با انتخاب یک یا چند گزینه، به گزارش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

جستجو
گروه اصلی کالای پزشکی : گروه فرعی کالای پزشکی :
شرکت نمایندگی : نام کالا :
نوع شرکت : UMDNS :
 IRC:   ایندکس کالا :
شناسه ملی شرکت :
 
   


کليه حقوق معنوی اين نرم افزار متعلق به اداره کل تجهيزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

طراحی و توليد نرم افزار : نوآوران فناوری اطلاعات امروز